wtorek, 25 lipca 2017

Żona wszystkiego mi zabrania

Czasy się zmieniają i coraz częściej to kobiety przejmują władze w związkach, co skutkuje tym, że mężczyźni nie odgrywają już dominującej roli. Nic w tym dziwnego, gdyż od dawna w mediach kreowany jest wizerunek kobiety jako silnej i niezależnej. Panowie, nie wiedzieć czemu, stają się coraz bardziej zniewieściali, poddają się kobietom.

Dlaczego kobieta wszystkiego Ci zabrania?

Jeżeli w twoim związku jest sytuacja, że twoja partnerka nie pozwala Ci na nic, to prawdopodobnie sam sobie wypracowałeś taki stan rzeczy. Byłeś zbyt uległy od początku związku i kobieta szybko to wyczuła i wykorzystała. Jeżeli zawsze na wszystko się godziłeś, w żadnej sprawie nie wyrażałeś mocno swojego zdania i zawsze robiłeś tak żeby żona była zadowolona, to nie dziw się, że wszystkiego Ci zabrania, bo sam ją nauczyłeś podejmować wszystkie decyzje za Ciebie.

Druga rzecz to zwyczajna zazdrość. Kobieta nie pozwala Ci np. na wypad z kumplami na piwo, bo w jej głowie tworzą się wizje, że nie wiadomo co tam będziesz robił i z kim tak naprawdę się spotkasz.

Jak to zmienić?

Trzeba postępować tak żeby nie zniszczyć związku, czyli najlepszy sposób to małe kroczki. Musisz zacząć od drobnych spraw, ale takich na prawdę drobnych. Przykładowa sytuacja;

Żona: Kochanie idź do sklepu, bo zapomniałam..
Ty: Teraz nie mogę, pójdę za 15 minut, godzinę..

I tyle. Zero innych tłumaczeń. Nie dyskutujesz, gdy zacznie Cię prowokować do kłótni.
Krótko mówiąc musisz ją oswajać z tym, że ona nie może tobą rządzić i ograniczać Ci swobodę.

Pamiętaj jedynie aby zaczynać od naprawdę małych rzeczy i tu trzeba mieć duże wyczucie. Nie bój się odważnych decyzji, masz również prawo decydować w związku.

Jeżeli chcesz żeby kobieta znowu oszalała na twoim punkcie, możesz zajrzeć do mojego e-booka i sprawdzić jak to zrobić. 

0 komentarze:

Prześlij komentarz