sobota, 20 maja 2017

Kobieta woli facebooka zamiast Ciebie?

Jeżeli znalazłeś ten wpis to pewnie masz poważny problem w swoim związku, jakim jest uzależniona kobieta od facebooka. Niestety coraz więcej kobiet przesiaduje na facebooku godzinami i wręcz nie mogą żyć bez tego portalu społecznościowego, a nawet niektóre kobiety (jedna na pięć - według badań) wolą fejsa niż sex z mężczyzną. W konsekwencji niszczą swój związek, ale problem w tym, że nie bardzo mają tego świadomość.

Kiedy można mówić o problemie?

Powiem krótko. Jeżeli Ona woli FB zamiast Ciebie to sytuacja jest poważna i wymaga natychmiastowej reakcji z twojej strony. Nie łudź się, że nagle Ona ograniczy korzystanie z facebooka. Nic takiego się nie stanie, wręcz odwrotnie, może być jeszcze gorzej, a Ty niepotrzebnie będziesz tracić nerwy z nadzieją, że coś się zmieni.

Co możesz zrobić żeby odciągnąć ją od facebooka?

Mogłabym Ci doradzić, żebyś z nią porozmawiał, zabrał ją gdzieś i po prostu starał się żeby ją od tego odciągnąć, ale powiedzmy sobie szczerze, to może nie zadziałać. To taki chwilowy środek, a kobieta i tak może nie zrozumieć w czym leży problem.

Co więc zrobić?

Najlepszą obroną jest atak. Stań się taki jak ona. Dąż do tego żeby twoja kobieta widziała Cię cały czas na facebooku. Żywo komentuj co się dzieje na portalu, lajkuj zdjęcia, komentuj, udawaj zafascynowanego twoim "nowym odkryciem" jakim jest przesiadywanie na facebooku.

Co to da?

Kobieta zauważy, że coś jest nie tak, szybko stanie się zazdrosna i tym sposobem to ona pierwsza rozpocznie rozmowę na temat tego, że przesadzasz. Wtedy już tylko można zawrzeć umowę, że oboje ograniczacie fejsa i bardziej koncentrujecie się na sobie. A przecież o to właśnie Ci chodziło, prawda?

Jeżeli to nie poskutkuje?

Albo Cię nie kocha i nie zależy jej na związku, albo to poważniejszy problem, który wymaga terapii. Nie jest normalne, aby kobieta w ogóle nie zareagowała na to co będziesz robić.

Jak sprawić, by kobieta patrzyła na Ciebie tak jak wtedy kiedy się poznaliście? Odpowiedź znajdziesz w e-booku. 

1 komentarz:

  1. Moja ma taki problem. wszędzie z telefonem. Jedziemy autem, jesteśmy na zakupach, na spacerze, wszędzie przegląda tego pieprz... facebooka.

    OdpowiedzUsuń